Czasem tracisz wszystko tylko po to aby otworzyć się na nowo i zobaczyć, że to co ci zostało, stało się twoim całym światem...

O nich mowa się toczy... (heroes)

No me digas que un día será el fin...  

Nie mów mi, że pewnego dnia będzie koniec...

 


Jesteśmy tym czym jesteśmy. Człowiek to nie worek na organy, na człowieka składają się elementy jego życia. Uważaj abyś nie wybruzgał jego serca.

Nigdy nie wiesz co tak naprawdę kryje pod sobą ciało...

 

Świadomość, że coś straciłeś, boli bardziej niż myśl, że nigdy nie było ci to dane.


Kayla Santiago
(Katherina Maryja Moncasta)
ur. 21 marca - lat 17


Kiedy bili po twarzy, marzyłem by oddać, lecz gdy znalazłem się nad nimi, pragnąłem podać im dłoń. Otrzeć łzy. Najgorsze co w życiu może się zdarzyć to myśl, że czyjeś życie stało się koszmarem za twoją pomocą, że to ty je zniszczyłeś.Nathan James Sykes
(BabyNath)
ur. 18 kwietnia - lat 19I'd erase my thoughts
If only I knew how-
Wymazałbym moje myśli
Gdybym tylko wiedział jak...

W mojej głowie mieszczą się dwa światy, dwie sprzeczne filozofie, dwoje różnych chłopaków... Nie daję rady. Chciałbym znaleźć tego prawdziwego siebie i być nim... 
Ale nie chcę tracić drugiego... 
#ironia


Liczy się pierwsze 10 sekund... Tyle posiadasz czasu na zabłyśnięcie. W tym czasie człowiek ocenia cię i nadaję rolę. Tobie pozostaje już tylko grać w jego sztuce.Thomas Anthony Parker
(TomTom)
ur. 4 sierpnia - lat 24

Całe życie marzysz by robić to co kochasz, wyobrażasz sobie co będzie jak już tego dokonasz - jak bardzo będziesz się starać. Jednak, gdy marzenia stają się rzeczywistością, robisz wszystko by je spieprzyć. Twoje życie nie może być idealne, bo przecież jest twoje.


Maximillian Alberto George
(Max)
ur. 6 września - lat 24

Bieg, leć, skok, unik, gleba... Nie patrz, nie oczepuj się. Wstań, bieg, unik, skok... Kurz potrzebny. Po co czyścić się za każdym razem? Przecież dobrze wiesz, że zawsze upadniesz.


Siva Kaneswaran
(Seev)
ur. 16 listopada - lat 24

Znalazłem nowe hobby. Jest nim odkrywanie ciebie. To zajęcie nigdy się nie zazna końca, bo nie ważne ile bym już części  odnalazł, ty i tak je zmienisz lub zatuszujesz.

 James McGuiness
(Jay)
ur. 24 lipca - lat 22

Jesteśmy obywatelami świata...


  ... dupą uziemionymi
w Londynie


Nigdy nie wiesz co tak naprawdę wpłynęło na jego osobowość...

 


Scooter Braun - główny menager 

"Wielu pragnęło by przez ułamek sekundy zająć jego miejsce.
Jest maszyną pchającą innych na szczyt.
Pragnie mieć wszystko pod kontrolą.
Daje jednak możliwość wykazania się innym"
Mój świat, moje kredki.
Możesz pomóc mi malować.
Ale tylko według mojej kolorowanki.
Nano Tissera - day to day menager

"Przed pojawieniem się szatynki, prawa ręka Brauna. W 100% opiekun The Wanted.
Teraz został przeniesiony do wytwórni płytowej. Z chłopcami współpracuje podczas większych tras koncertowych oraz przy nagrywaniu nowego materiału. Mimo zepchnięcia z areny, nie czuje żalu. Odpoczywa? "
Nie ważne co, liczy się jak.Kevin ..... Mów mi BigKev - niańka???

"Sam nie wie, na czym dokładnie polega jego praca?
Podwozi, pilnuje, szykuje, opiekuje, chroni TW.
Chyba za to mu płacą.."
Praca, którą wykonujesz będąc sobą
to najlepszy zarobek.
To tak jakby ktoś płacił ci za to, że oddychasz!

Czy chciałem mieć rodzinę? Jak dużą?
Nie wiem.
Ale los obdarzył mnie pięcioma chłopcami
w wieku teoretycznie dojrzałym.
Nie oddam.   Wciągnięci w wir tej historii - bez nich powyżsi nie byli by tymi kim są...

 

 

  Sabina Moncasta

"Urodziła się na Korsyce. W wieku 16 lat wraz z przyjaciółmi pojechała do Madrytu - nie wróciła. Znalazła tam w swoim mniemaniu wielką, nocną miłość. Pojedyncza przygoda skończyła się przyjściem na świat Katheriny.
Młoda i piękna, szybko znalazła sobie kolejnego adoratora. Wysyłając niemowlę z kartką do matki. Zamieszkała z nową sympatią w Barcelonie. Po miesiącu otrzymała list od swojej matki, iż ta nie przyjęła dziecka. Los córki był jej nieznany... Parę miesięcy temu, z tylko sobie znanych przyczyn, zaczęła poszukiwać swojej pierworodnej."

Phill Perkoli

"10 - letni chłopiec, znający Barcelonę jak własną kieszeń. Syn Sabiny. Bardzo rezolutny i śmiały jak na swój wiek. Często wykorzystywany przez swoją matkę w "badaniu opinii publicznej". Powszechnie lubiany przez rówieśników. Szanowany... Jest synem jednego z bardziej wpływowych biznesmenów Hiszpanii."Director X - Julien Christian Lutz

" Mieszka w Kanadzie. Obecnie jest znawcą mody oraz reżyserem teledysków. W swojej branży rozpoznawalny na kilometr. 
To właśnie do jego domu kilka lat wcześniej trafiła dziesięcioletnie dziewczynka. Jego rodzice zaadoptowali ją. Wraz z nią podzielał pasję do technicznej strony muzyki. Mimo sporej różnicy wieku. Gdy jego rodzice ulegli wypadkowi, kazał jej odejść skąd przyszła. Nie mógł utrzymywać dwóch osób. Wyrzucił wówczas 13-latkę na próg. Dalszych losów nie znał. Kochał ją jak siostrę jednak nie mógł z nią żyć. Przyczynił się do jej braku wiary w ludzi. Po czterech latach spotkał ją na planie teledysku do piosenki "Glad you came".
 Phenelopa (Pheni - Fini) Smiling

"Babcia Nathan'a za swojego wnuka oddałaby wiele...
Zakochana w nim po uszy, darzy go ogromną miłością. 
Niestety tylko jego. Nie utrzymuje kontaktu z resztą rodziny.
Karen (matka Nathan'a) również nie chce mieć z nią nic wspólnego oraz stara się odizolować swoją córką od, według jej mniemania, "zwariowanej staruszki". Andy Saidhow

"Kuzyn Nathan'a a zarazem jego najlepszy przyjaciel. Mimo młodego wieku chłopaka to właśnie z nim Sykes dogaduje się najlepiej. Nath zazdrości mu jednego - szczerej otwartości do właściwych ludzi." Harry

"Są rzeczy, o których nie potrafimy powiedzieć nikomu, ale zawsze powinniśmy mieć komu się wyżalić. Niekiedy są oni naszą prawdziwą rodziną. Harry pies Nathan'a  i Jess, a zarazem powierzyciel sekretów 19-nastolatka.

Jessica Sykes

" Jest miła i sympatyczna. Kocha swego brata i jest z niego dumna. Kiedyś przykuwała ludzi swoją otwartością i poczuciem humoru. Teraz często natrafia w swoim życiu na fałszywych znajomych, których głównym celem jest znajomość z jej sławnym bratem. Chcąc nie chcąc sama zaczęła wykorzystywać swoją sytuacje rodzinną. Już sama nie wie kim jest. Jest strasznie zaborcza. Prócz Patricii nie widzi kandydatki dla swego brata."

Patricia Eleonor Sun

" I can't believe I had to see
The girl of my dreams cheating on me
The pain you caused has left me dead inside... - 

to właśnie dla niej, a raczej o niej powstała ta piosenka. Dziewczyna była pierwszą poważną miłością Nathan'a. To z nią przeżył swój pierwszy raz, to z nią wiązał poważne życiowe plany i to ona zdradziła go pewnego dnia i sprawiła, że jego świat runął w gruzach. Szybko zrozumiała swój błąd i starała się odzyskać miłość i zaufanie chłopaka, jednak bez skutku. Po usłyszeniu piosenki "Warzone" zaprzestała kolejnych prób ratowania związku..."


Karen Sykes                                                                     

"Wierna przyjaciółka swoich dzieci (Nathan & Jess). Zawsze otwarta na innych i nowe poglądy. Nie zbyt dogaduje się ze swoją matką.Rzadko nadarza jej się sytuacja do spotkań z synem, więc jeżeli już do nich dochodzi, wykorzystuje je w 100%. Jest łamaczem lodów przy pierwszych spotkaniach z nowymi ludźmi."
Molly Corty

"Jeżeli Jessica miałaby siostrę bliźniaczkę z pewnością byłaby to ona. Dziewczyny znają się od małego. Ich relację podobne są do głuchego telefonu, gdy jedna coś usłyszy zaraz przekazuje to drugiej. Molly wywiera wielki wpływ na blondynkę..."

Brandon Beers

"Obiekt westchnień Molly & Jess. Chłopak stara się za wszelką cenę wkręcić do świata show biznesu. Idealny przykład powiedzenia, że "uroda i charakter nie chodzą parami".

 
Nicola Dejarevso

"Pochodzi z południowej Francji. Jednak wyjechała do Londynu, w celu rozkręcenia swojej kariery. Uczy się w szkole menagersko-artystycznej. Na początku ukierunkowana na modeling, teraz rzuca się na każdą wolną posadę."


 
Taylor Mocca

"Pracuje w "Morning Cafeee" w Londynie. Nie należy do najmilszych osób. Swoją pyskatość nadrabia urodą. Świetna manipulantka. Gotowa poświęcić wiele aby osiągnąć swój cel. Nie posiada własnej drogi, dlatego utrudnia ją innym."

  Clara Heartbeat

"Przyjaciółka Natha. Jak sam ją określa - jedyna, prawdziwa. Jest jedną z nielicznych osób w jego pokoleniu, z którą może zawsze porozmawiać. Nie patrząc na porę dnia i nocy - ona zawsze jest pod telefonem. Clara studiuje dziennikarstwo. Jest ambitna, ale jak przystało na pisarkę - koloryzuje to co widzi. Kiedyś zajmowała się kręceniem #TWWednesday, ale porzuciła to dla studii. Żałuje tej decyzji. To ona pomogła Nath'owi pozbierać się po zdradzie Patricii.Od tego czasu zaczęła czuć do niego coś więcej niż zwykłą sympatię."Emily (Lily) Born

"Największa i z pewnością, najbardziej oddana fanka The Wanted. Nie posiada zbyt wielu przyjaciół. Jak na 10-latkę jest dość zamknięta w sobie. Rodzice mało się nią interesują. Dziewczynka całe dnie kręci się ulicami Londynu lub przesiaduje je w "Morning Cafeee", gdzie poznaje Kayle..."

Kelsey Hardwick

"Oczko w głowie, wielka miłość Tom'a. Modelka, projektantka ciuchów. Prawdziwy wulkan pozytywnej energii! Otwarta na ludzi, towarzyska, szybko zyskuje sympatię innych. Nie lubi być pomijana w ważnych decyzjach oraz dowiadywać się wszystkiego ostatnia. Mimo imprezowego charakteru, można jej naprawdę zaufać."

 
Nareesha (Nari) McCaffrey

"Wybranka Sivy. Projektantka. Kocha swojego chłopaka ponad wszystko i przyjaźni się z wszystkimi członkami zespołu. Przeciwieństwo Kelsey: spokojna. Jest takim jakby przylepcem. Dokleja się do ludzi i nie chce odejść nawet wtedy kiedy jest to wskazane. Otwarcie mówi to co myśli, dobierając pierwsze lepsze słowa. Czasem rani innych, ale stara się to naprawiać."

JLS (od lewej u góry) Oritsé Williams, Marvin Humes, Jonathan "JB" Gill (na dole) Aston Merrygold

"Boysband, który tworzy historię. Na większych imprezach zdarza im się występować z The Wanted oraz innymi gwiazdami. Chłopcy są bardzo mili. Nie ulegają "rywalizacji" między zespołami. Szanują pracę ludzi po fachu. Gdy z kimś się zaprzyjaźnią potrafią pokroić się dla tej osoby."
  One Direction (od lewej) Louis Tomlinson, Liam Payne, Zayn Malik, Harry Styles, Niall Horan

"Dopiero co wchodzący na arenę muzyczną boysband, który z dnia na dzień zdobywa rzesze nowych fanów jak i anty. Chłopaki mimo, iż tworzą zespół, bardzo się od siebie różnią. Np.: Harry jest pewnym siebie podrywaczem, podczas gdy Louis stara się być po prostu dobrym przyjacielem."

Królowa Elżbieta II

"Miłościwie nam panująca. Zamieszkała w pałacu Buckingham (nie wiedzieliście tego, nie? xD). Uwielbia spacery po Hyde Park'u i tam też spędza większość swojego wolnego czasu. Chętnie poznaje nowych ludzi
i angażuje się w przeróżne akcje. Czasami korzysta
z formy: incognito."

The End

To chyba tyle. Ważniejsi bohaterowie wypisani. Przeraziłam? Możliwe... A i dwa odnośniki:

1) Bohaterowie tego opowiadania, którzy występują pod takimi samymi nazwiskami w realu mają określony (wymyślony przez ze mnie) charakter, nie świadczy to o moim stosunku do tej postaci. Np.: Jeżeli jeden z bohaterów będzie świnią w opowiadaniu, nie znaczy, że nie lubię/szanuję tej osoby w realu. Jakiekolwiek oszczerstwa czy wyzwiska wprowadzone do opo, obrażające, którykolwiek zespół, zostały stworzone na potrzeby tej historii. Więc proszę bez takich myśli typu: no po tym TW/ 1D / JLS można się było tego spodziewać. Dla waszej informacji wszystkie te zespoły osobiście szanuję.
2) Rządzie Brytyjski! Królowa jest jedną z bohaterek tego opowiadania. Jej zachowanie jest moją fikcją. Proszę nie sprowadzać mi tu na głowę ochrony narodowej.

To na razie tyle... Jej, dzielę się historią, która tworzy się w mojej głowie i w Wordzie od 2010 roku... Takie dziwne uczucie... Ale cóż jak powiedziała mi pewna osoba: "Do odważnych świat należy". A opo zawsze można usunąć. :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz